Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos orkestras ir Girmantė su programa „Negirdėta Lietuva“ Sostinės dienose

Data

2018 08 29

Įvertinimas
1
Desktop3333.jpg

             Rugpjūčio 31 – rugsėjo 2 dienomis Vilnius švęs tradicines Sostinės dienas. Jau 12 metų Vilniaus miesto festivalyje Sostinės dienos Gedimino prospektas tampa aktyvaus kultūrinio veiksmo ir įvairių kūrybinių sumanymų, norų ir fantazijų, kaimynystės, bičiulystės ir svečių susitikimo vieta. 

            Rugsėjo 1 d. 12.00 val. dainininkė Girmantė ir Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos orkestras kviečia trumpam sustoti V. Kudirkos aikštėjeir įsiklausyti į iki širdies gelmių sujaudinančias lietuvių liaudies dainas. Kartu jie pristato išskirtinį projektą „Negirdėta Lietuva“.

             Jame naujai suskambės gražiausios Lietuvos regionų dainos. Į šias dainas žvelgiama iš džiazo muzikos prasmės. Visa programa skamba iš tiesų labai moderniai, džiazo motyvai ypatingai gražiai susipina su liaudies dainomis. Lietuvių liaudies dainas specialiai šiam projektui aranžavo vienas geriausių šalies aranžuotojų Jievaras Jasinskis. Programą  paįvairina orkestro atliekami nuotaikingi Valdo Stanaičio, Antano Bujavičiaus, Rimanto Giedraičio ir kitų autorių kūriniai. Dirigentas Eimantas Anskaitis